דיאטה מועדפת

פירות ופירות יער לתזונה האהובה עליך

לאחרונה, שיטה זו לירידה במשקל הופכת פופולרית יותר ויותר, בשל משך הזמן הקצר ויעילותה. אחרי הכל, כפי שעולה מהביקורות, הדיאטה המועדפת תוך שבוע בלבד מאפשרת לך להיפטר מ-5-10 ק"ג, בהתאם למשקל ההתחלתי. עם זאת, לפני שאתה מרגיש את תוצאות הדיאטה המועדפת על עצמך, עליך להעריך בצורה מפוכחת את כוח הרצון ואת מצב הבריאות שלך, שכן עבור הגוף שיטה זו של ירידה במשקל היא מתח ומבחן אמיתי.

אז, דיאטת האהוב מחושבת במשך 7 ימים, שבמהלכם התזונה מתקיימת על פי תכנית מיוחדת:

 • 1, 3 ו-6 ימים - שתייה. מותר להשתמש בכל נוזל בכל כמות, מרק, קפיר, חלב דל שומן, תה שונים מתאימים במיוחד בימים אלה.
 • יום 2 - ירק. כפי שניתן לנחש, כל ירק ובכל כמות מותרים ביום זה, אך רצוי להימנע מתפוחי אדמה, להעדיף כרוב, מלפפונים, פלפלים, גזר ועגבניות.
 • יום 4 - פרי. ביום זה של דיאטת האהובים מותרים רק פירות, בעוד שמומלץ להתמקד בשורפי שומן טבעיים כמו קיווי, אשכולית ואננס. תפוזים ותפוחים יתאימו גם ביום זה.
 • יום 5 - חלבון. הגיע הזמן לרצות את הגוף עם מזון חלבוני, אותו לא קיבל בימים הקודמים של הדיאטה המועדפת. למזונות כמו בשר עוף, יוגורט, ביצים, גבינת קוטג', דגים, אגוזים ואפונה יש תכולת חלבון גבוהה בהרכבם.
 • יום 7 - יציאה מהתזונה. ליום זה ניתן תפריט אישי העונה על הדרישות של תזונה מאוזנת.

על מנת שתוצאות דיאטת אהובה יהיו חיוביות ככל האפשר, אין להתעלל במיצים בימי השתייה, ולתבל סלטים שמכינים ביום ירקות בשמנת חמוצה או מיונז. במהלך הדיאטה אסורים אלכוהול, מלח וסוכר.

תפריט דיאטה לדוגמה מועדף 7 ימים

בסקירות של דיאטת אהובה ניתן למצוא דוגמאות רבות לתפריטים המורכבים בהתאם לתכנית התזונתית המומלצת, הנה אחת מהן:

 • היום הראשון. לארוחת הבוקר, אתה יכול לשתות כוס קפיר ותה לא ממותק. לארוחת צהריים יתאים מרק עוף ללא מלח - מספיקים 200 גרם. יוגורט (150 גרם) מתאים כחטיף אחר הצהריים, אבל לארוחת ערב כדאי להגביל את עצמך לכוס חלב. תה לא ממותק מותר לאורך כל היום.
 • יום שני. לא סביר שארוחת הבוקר ביום זה של הדיאטה האהובה תהיה "מלכותית", מכיוון שהיא צריכה להיות מוגבלת לירקות, כגון שתי עגבניות. לארוחת צהריים, אתה יכול לאכול סלט עשוי כרוב, מלפפונים ועשבי תיבול, מתובל קלות בשמן צמחי. שני מלפפונים יחליפו חטיף אחר הצהריים, אבל תצטרכו לסעוד עם סלט מלפפונים, פלפל מתוק ועשבי תיבול.
 • היום השלישי. ניתן לחלק את המשקאות הבאים ב-200 גרם לאורך היום: מילקשייק ותה לא ממותק לארוחת בוקר, חלב לארוחת בוקר שניה, מרק עוף לארוחת צהריים, קפיר לחטיף אחר הצהריים וחלב לארוחת ערב.
 • היום הרביעי. יש להבחין בין האמצע המיוחל של הדיאטה המועדפת של 7 ימים בשפע של פירות, אז שני תפוזים לארוחת בוקר, אשכולית לארוחת צהריים, סלט פירות של תפוזים, תפוחים וקיווי לצהריים, תפוח ואגס לצהריים. תה אחר הצהריים ואשכולית לארוחת ערב יהיו מתאימים למדי. .
 • יום חמישי. אגב, ביום הזה יהיו שתי ביצים לארוחת בוקר. בארוחת הבוקר השנייה אפשר ליהנות מדג מבושל (200 גרם), אך לארוחת צהריים מתאימים אפונה (100 גרם) ובשר עוף מבושל (150 גרם). חטיף אחר הצהריים יכול להיות מיוצג על ידי גבינת קוטג '(100 גרם), וארוחת ערב - גבינה באותה כמות.
 • יום שישי. במהלך היום, אתה יכול לשתות בבטחה 200 גרם מהמשקאות הבאים: לארוחת בוקר - קפיר ותה לא ממותק, ארוחת בוקר שנייה - מיץ אשכוליות, ארוחת צהריים - מרק עוף, חטיף אחר הצהריים - מילקשייק, ארוחת ערב - חלב.
 • היום השביעי. ליציאה מדיאטת אהובי מוצע תפריט מיוחד לפיו יש לאכול שתי ביצים לארוחת הבוקר, לשטוף עם כוס תה ירוק. ארוחת הבוקר השנייה צריכה להיות מוגבלת לכל פרי. לארוחת צהריים מומלץ לאכול מרק קל, להכנתו ניתן להשתמש באורז או בכוסמת. חטיף אחר הצהריים דומה לארוחת בוקר שנייה, ולערב מותר לאכול סלט ירקות, כאשר לצד תוספת שמן צמחי מותר להשתמש במלח.

אנו מזכירים לכם שהתפריט המוצע אינו חובה - כל אחד יכול ליצור משלו, בהנחיית עקרונות הדיאטה המועדפת.

התוויות נגד לתזונה מועדפת

במשך 7 ימים, דיאטת האהוב לא רק תרד במשקל באופן משמעותי, אלא גם תפחית את נפח הקיבה, תנקה את הגוף מרעלים. עם זאת, תוצאות מעודדות כאלה של הדיאטה המועדפת עלולות להיות יקרות עבור אנשים עם מחלות כרוניות שונות, עבורם שיטה זו של ירידה במשקל אינה התווית. כמו כן, גורל מפתה לא צריך להיות עבור אנשים הסובלים מדלקת קיבה, קוליטיס, מחלות לב, כבד או כליות, הפרעות אכילה, כמו גם אלה שיש להם נטייה לאכילת יתר רגשית.

עם נטייה לעצירות, לפני שמתחילים בדיאטת Beloved, כדאי לנקות את המעיים על ידי נטילת חומר משלשל או באמצעות חוקן. אחרת, הרעלים שנותרו במעיים ירעילו את הגוף, מה שיופיע בצורה של בריאות לקויה וכאבי ראש.

בשל העובדה שדיאטת הפייבוריט היא דרך די קשה לרדת במשקל, לא מומלץ לחזור עליה מוקדם יותר מאשר לאחר שלושה חודשים. אם יש צורך להאריך אותו, אז אתה יכול פשוט להיצמד לתפריט של היום השביעי למשך מספר ימים. בכל מקרה, כדי שתוצאות הדיאטה המועדפת לא ייעלמו, מומלץ להגביל את תכולת הקלוריות של המזונות הנצרכים תוך חודש לאחר סיומה.