איך אפשר לרדת במהירות 10 ק"ג?

ילדה דקה עם גוף דק

איזו מוטיבציה טובה! נושא אקטואלי שמלהיב רבים ובעיקר תושבי העיר שסביבו התפתחו אנקדוטות רבות. מועדוני כושר יוצרים קמפיינים פרסומיים בנושא זה, שאילתות במנועי חיפוש שוב תופסות את המקומות הראשונים. העובדה היא שנראה היה כי העולם כולו עומד במקום בזמן הבידוד העצמי, האט את קצב הפעילות, כולל הפעילות הגופנית. כתוצאה מכך, יותר ויותר אנשים, המודאגים מדמותם, רוצים לאבד בדחיפות את הקילוגרמים העודפים שצברו, שהגיעו עם ההסגר. בנוסף להפחתת הפעילות, גופנו שיחק איתנו בדיחה אכזרית - זה הגביר את הרצון לצרוך פחמימות פשוטות וגלוקוז, שהופכים לשומן, כדי שנוכל "לתפוס" מתח.

קל יותר להשיג קילוגרמים מיותרים מאשר להשיל אותם, אז החלטנו לעזור לך לעשות את זה נכון. מומלץ לרדת לא יותר מ 1-1. 5 ק"ג בשבוע ו 4-5 ק"ג לחודש, אך ישנם מקרים בהם עליך לרדת 10 ק"ג בשבוע. למשל חתונה, חופשה, פתאום קיץ.

קודם כל, אתה צריך להבין שככל שאתה יורד במשקל מהר יותר, כך הוא יעשה יותר:

  • יכול לחזור מהר יותר
  • מסכן יותר את הגוף, המלא בתוצאות מוחשיות

יחד עם זאת, קילוגרמים מיותרים בהחלט משפיעים לרעה על הגוף, ולכן בהחלט כדאי להיפטר מהם.

כדי לדעת כיצד להימנע מהאמור לעיל ולהוריד 10 קילוגרמים במהירות האפשרית ללא נזק לגוף, עיין במאמר שלנו.

מדד מסת הגוף ועם מה אוכלים אותו

מדוע המאמר נקרא "איך אתה יכול לרדת במהירות 10 ק"ג? מדוע לא 5, 15 או למשל 7 קילוגרמים? העובדה היא שזו הנתון השכיח ביותר שאנשים סוף סוף מבחינים בו ומזעיקים בדחיפות. לדוגמא, לא ניתן להבחין כלל ב -3 קילוגרמים, מכיוון שמשקלו של האדם במהלך היום משתנה בכ -2 ק"ג לשני הכיוונים, תלוי בארוחות ובכמות המים ששותים. אך אותם 10 ק"ג נחשבים למוחשיים, ומשפיעים על נפח וגודל הבגדים.

כדי לקבוע נכון כמה קילוגרמים אתה עדיין צריך לרדת במשקל, חשב את ה- BMI שלך - מדד מסת הגוף. BMI נותן את טווח המשקל שמומלץ להיות בו, בהתבסס על הערכה של מידת התאמת המשקל והגובה של האדם.

אם אתה לא רוצה לספור את עצמך, אתה יכול להשתמש במחשבונים באינטרנט, הוא זמין ולוקח פחות מדקה. אל תשכח שנוסחה זו נותנת הערכה גסה בלבד: לגברים ולנשים ההערכה שונה בשל מספר מאפיינים של מבנה הגוף והמבנה, ה- BMI והנורמות שלו יהיו שונים גם עבור ילד ומבוגר. יתרה מכך, אדם עלול להיות בעודף משקל, אך למעשה אינו סובל מהשמנת יתר, שכן מבחינת האיכות משקלו שרירי לחלוטין, עם כמות שומן מינימלית. זאת מכיוון שנוסחת ה- BMI אינה מבדילה בין מסת שריר למסת שומן.

נניח שהחלטנו על מדד מסת הגוף. הגיע הזמן להיכנס לפעולה!

אנו נותנים דוגמא להמלצות, בהתחשב בכך שבוודאי תרדו 10 קילוגרמים די מהר, אך זכרו: ככל שתיגשו לנושא זה אחראי ומקצועי יותר, התוצאה תהיה טובה יותר. כן, זה יותר מקצועי, כי ההמלצה העיקרית לכל אדם שרוצה לרדת במשקל תהיה לפנות למומחים - מאמנים ותזונאים. בתהליך של ירידה במשקל, עקוב אחר רווחתך; בכל מחלה, עליך לשנות את התוכנית או להפסיק אותה לחלוטין. לכל פעולות דרסטיות יש מגבלות.

פעילות מוגברת

למרבה הצער, אתה לא יכול להסתדר בלי להגדיל את הפעילות ואת מספר הקלוריות שנשרף. זה הבסיס בתהליך של ירידה במשקל. שריפת שומנים הינה גירעון קלורי, כלומר ההבדל השלילי בין קלוריות פנימה והחוצה במהלך היום, שם מספר הקלוריות הנצרך גדול מזה של קלוריות נכנסות.הוא האמין כי ירידה במשקל תלויה בשני דברים עיקריים - תזונה, המהווה כשישים אחוזים מההצלחה, ופעילות גופנית המהווה את ארבעים האחוזים הנותרים.שיעור זה הוא שרירותי מאוד, אך עם זאת, זהו כלי הכרחי שעליו נשען התהליך המטבולי ועוד.

ארוחת בוקר בריאה עם בקרת קלוריות לירידה במשקל

הגירעון בקלוריות צריך להיות בעל יחס מסוים, אם להגזים בו, ניתן להפסיק לרדת במשקל לחלוטין, מכיוון שהגוף יכנס למצב של לחץ ויאט את חילוף החומרים, בניסיון לשמור על הרזרבות המצטברות. הגירעון הקלורי המקובל מחושב באופן שונה לגברים ולנשים, ומסתכם בכ- 10-15% מהערך היומי.

כן, אם תגיעו לשאלה של ירידה מהירה במשקל ב -10 קילוגרמים, יהיה עליכם לחשב באופן עצמאי את הקלוריות הנצרכות מהמזון הנצרכות במהלך היום. אל דאגה, זה עניין של הרגל, הכל למען התוצאה! אחרי הכל, ספורטאים לא הולכים עם מאזני מטבח בבתי קפה ובחנויות, כך שתלמד בקרוב להעריך חזותית את הנורמה שלך.

בוא נחזור לפעילות. מסכים, זה שונה לכולם: אדם אחד הולך כמה פעמים ביום עם הכלב שלו והולך לעבודה, השני מבלה את כל היום מאחורי ההגה, וכל הפעילות שלו מסתכמת במעבר במשרד ובבית. . הסטטיסטיקה אומרת שרוב האנשים שהשלימו את הנורמה היומית של עשרת אלפים צעדים אפילו לא ביצעו שלושת אלפים צעדים במהלך תקופת ההסגר. החליפו את המעלית במדרגות, ברכב להליכה, בצפייה בטלוויזיה בהליכה לפני השינה, וכמובן, אל תשכחו מספורט! ספורט צריך להיות קבוע.

אימון קרדיו

אימונים אירוביים להפחתת משקל יעילה

אימון פונקציונלי

אימון פונקציונלי יכול לעזור בחיזוק השרירים ובירידה במשקל

בנוסף לשריפת שומנים, אימון כזה מחזק את מחוך השרירים, משפר את איכות הסיבים ויוצר הקלה יפה מבחינה ויזואלית.

בורפי

Burpee הוא תרגיל פופולרי שיעזור לך לרדת במשקל

אתה יכול לפנות זמן לבורפים בבית. זהו שילוב של קרשים, קפיצות שכיבות סמיכה.

חבל קפיצה

חבל קפיצה

חבל קפיצה אינו נחות בשום אופן מריצה בשטח. אבל לחבל, כמו לבורפי ולענפי ספורט רבים אחרים, יש התוויות נגד שלו, כמו כאבי ראש, בעיות בלב, מפרקים וכו '.

דיאטות ומונו דיאטות

יש מספר עצום של דיאטות, אבל האמינו לי, אין תזונה אוניברסאלית. לפני שתבחר לעצמך דיאטה כזו או אחרת, כדאי לבחון את ההשלכות העיקריות:

  • ככל שהדיאטה קשה יותר, כך גדל הסיכוי להיכשל
  • עם שינוי חד בסל המזון ובהעדפות המזון, תגובות מקבילות ממערכת העיכול עשויות להופיע (הפרעות ואי נוחות אחרת)
  • המעבר מהתזונה הרגילה שלך לדיאטה צריך להיות הדרגתי, וגם את הדיאטה יש להשלים בעדינות

בהתבסס על הנקודות המפורטות לעיל, המלצתנו היא לבדוק את הדיאטה שלך מבלי לנקוט בדיאטות.

למה?

מכיוון שאחר כך ניתן להפוך תזונה כזו להרגל טוב, אליו יגיב גופך בתודה, ביופי, במצב עור טוב ובבריאות טובה.

מזון לדיאטה לירידה במשקל

חובה למחוק מהתזונה מזונות מזיקים התורמים להשמנה ולחזקת מים בגוף; לא כולל סוכר, ממתקים, מאפים, קמח, מזון מהיר, מלוח, מטוגן, חזיר, מיונז, תפוחי אדמה, קפה, מוצרי עישון ונקניק, משקאות מוגזים ואלכוהול. יש להחליף את זה במאכלים עם קלוריות שליליות, כלומר כאלה שלספיגתם הגוף מוציא יותר קלוריות ממה שהוא מקבל מהמוצר עצמו (סלרי, מלפפונים, אשכולית ואחרים).

הוסף עוד שומנים בריאים כמו אבוקדו, דגים, שקול מחדש את צריכת החלבונים, השומנים והפחמימות בזמנים שונים.

אם אנחנו עדיין מדברים על דיאטות, אז כיוון מעניין הוא המונו-דיאטה, כלומר דיאטה שבה הדיאטה שלך מורכבת ממוצר אחד בלבד. למרות הוויכוח הסוער סביב שיטת הרזיה זו, היא נותרת יעילה ופופולרית מאוד.

דגני כוסמת

אתם תצחקו, אבל עכשיו המונו-דיאט יהיה שימושי . . . על כוסמת! כן, כן, ואתה יודע למה? זה באמת מוצר שנבחר היטב: אם אנחנו מדברים על תכונות מועילות, אז כוסמת היא הדגנים היחידים שלא סופחים את רוב הרכיבים המזיקים מהסביבה, עשירים בחלבון, חומצות אמינו, ברזל, אשלגן, נחושת, סידן. , אבץ, ויטמיני B. זה חשוב ביותר לדיאטת מונו, מכיוון שאתה צורך מוצר אחד בלבד במשך זמן רב.

כרוב לבן

אתה יכול מיד לשים כרוב פלוס ענק כשמדובר איך להכין אותו. אם כוסמת יכולה להיות מבושלת או מבושלת, יש אפשרויות נוספות עם כרוב. אפשר לאפות אותו, לתבשיל, להכין ממנו מרק, להשתמש בו טרי בסלט. כרוב נחשב למאכל קלורי שלילי, כך שתוכלו לאכול אותו בכמויות מספיקות. אבל, חשוב מכך, הכרוב מכיל את רוב הוויטמינים, המינרלים והסיבים שאנו זקוקים לו.

ניתן להוסיף ירוקים לכל מונו-דיאטה. כאשר הוא נצרך במתינות, זה ימריץ עוד יותר את פעילות המעיים.

מים

מים מעורבים באופן פעיל במאבק נגד עודף משקל. אגב, ככל שאתה שותה יותר מים, כך פחות נוזלים נשמרים בגוף וכתוצאה מכך פחות גורמים לנפיחות.

שותים מספיק מים כדי להילחם בהשמנת יתר

גורם חשוב להרזיה הוא הגדלת כמות המים שאתה שותה. מומחים מסבירים כי היא משפיעה על רמת הפעילות האנזימטית, ואיתה גם על מצב הבריאות והביצועים. מים מבטיחים חיסול רעלים ורוויה בחומרים ובמינרלים הדרושים. עם עלייה בפעילות, חובה להגדיל את כמות הנוזלים הנצרכת. הנה כמה פריצות חיים שיעזרו לך לשלוט בעצמך:

  • תלו את גשש המים במקום בולט ועקבו אחר מספר הכוסות שאתם שותים ביום
  • הורד אפליקציה ניידת שתרתק אותך בפורמט משחק ותזכיר לך משקה בזמן

מים בהחלט יהפכו לעוזרים הנאמנים שלך בירידה מהירה של משקל ב -10 קילוגרמים.

לִישׁוֹן

באופן מוזר, יש לבחור גם בשינה כאחד האלמנטים בדרך אל המטרה היקרה. האם ידעת שיש אפילו טכניקה בשם "לישון ולרדת במשקל"? הסיבה לכך היא שהשינה תורמת באמת לירידה במשקל: בחלום מופעלים המנגנונים הבסיסיים, ההגדרות והתהליכים ההורמונליים אשר צורכים רמה מספקת של קלוריות. שממנו זה נובע - ככל שהשינה טובה יותר, כל התהליכים יעילים יותר. וכדי שחלום יהיה בריא צריך לשתות ולאכול שעתיים לפניו, להקפיד על תנוחת גוף נוחה ונכונה ולהירדם בחושך.

שינה בריאה תעזור לכם לרדת במשקל

טוב לנשום אוויר צח לפני השינה, אז אל תשכח לצאת לטיולי ערב.

לשריפת שומן בלילה, תוכלו להוסיף מעט קינמון, קארי, כמון, כורכום או ג'ינג'ר למזון שלכם, או שתוכלו לאכול תפוח אחד בלילה.

תמיכה בוויטמינים

ויטמינים נדרשים לתמיכה בגוף בתהליך הירידה במשקל

תמיכה בוויטמינים תעזור למזער את תגובת הלחץ של הגוף לירידה מהירה במשקל, בין אם הוא לוקח מכלול ויטמינים או אוכל יותר ירקות ופירות. במיוחד בהתחשב בכך שלרוב המטרה לרדת במהירות 10 ק"ג נקבעת בעונה חמה או חמה, כאשר אנו מקבלים ויטמינים באופן טבעי יותר.

הרזיית חומרה

נוהל שאיבת שומן בקוליטציה אולטרסאונד

שיטה זו היא יותר עוזרת מאשר יחידה עצמאית, אבל העולם מתקדם, ומי יודע מה מצפה לנו בעתיד . . . השיטה של ירידה כזו במשקל היא להשפיע על הגוף באמצעות מכשירים שונים. אך גם במקרה זה, על מנת להשיג תוצאה גלויה, מומחים מבקשים מכם לקחת בחשבון תזונה נכונה וגידול בפעילות. לשיטות חומרה לרדת במשקל יש התוויות נגד, תכונות וחסרונות משלהם. בין אם מדובר בעיסוי ואקום, שאיבת שומן בקוליטציה אולטראסונית, שאיבת שומן בלייזר, מזותרפיה, טיפול תרפוי, קריוליפוליזה, עיסוי גפ"מ אנדרמולוגי, או טיפולים ביתיים - הם לא יעשו לך טוב אם לא תיקח ככלל את השיטות הנ"ל לירידה במשקל טבעי. .

לסיכום, אנו יכולים לומר דבר אחד: אתה יכול להוריד 10 ק"ג מהר מאוד בשבוע או חודש, מבלי להשתמש בכדורים מזיקים באופן חד משמעי ובשיטות רדיקליות אחרות.

ככל שתאמצו יותר נקודות, ככל שתצפו בהן מחמיר, התהליך יהיה מהיר ויעיל יותר.

השלב הבא שעליו עליכם לחשוב כבר בתחילת דרככם הוא איחוד ושימור התוצאה.

קבל את עצמך, אהב את עצמך בשום פנים ואופן וזכור שהעיקר הבריאות!